Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Digital Marketingu

MedicoverO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii wspierających sprzedaż w Medicover w kanałach online (SEM, performance marketing, inne)

  • zarządzanie treściami w sklepie internetowym Medicover, działania SEO

  • nadzór nad działaniem sklepu internetowego Medicover, inicjowanie zmian i współpraca z innymi działami w firmie przy rozwoju sklepu

  • analiza wskaźników i wdrażanie działań mających na celu poprawę wyników sprzedaży produktów Medicover w kanale on-line

  • wsparcie wdrożeń i zmian produktów Medicover sprzedawanych w kanale online

  • współpraca z innymi działami w firmie i zewnętrznymi agencjami

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze zna zagadnienia z zakresu marketingu internetowego

  • posiada doświadczenie w realizacji działań performance marketing

  • posiada praktyczną wiedzę z zakresu zagadnień SEO/SEM

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji digital marketingu

  • prowadziła projekty z zakresu wdrażania platform e-commerce lub ich elementów

  • bardzo dobrze zna narzędzia: Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads, Google Search Console

  • posiada umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

  • jest proaktywna, komunikatywna i samodzielna

  • zna język angielski na poziomie min. B2

  • sprawnie posługuje się pakietem MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"