Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Dofinansowań

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie, analiza oraz bieżące monitorowanie dostępnych źródeł finansowania i dofinansowania z NFOŚiGW, programów krajowych, regionalnych
  • Monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach dostępnych programów dofinansowania oraz zasad działania takich programów
  • Tworzenie procesu pozyskania dofinansowania i jego finalizacji
  • Tworzenie harmonogramu prac, działań niezbędnych do przygotowania i złożenia wniosków
  • Tworzenie aneksów do umowy z dofinansowaniem
  • Przygotowywanie prezentacji oraz materiałów dot. dotacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub prawnicze
  • Znajomość zasad oraz procedur pozyskiwania dofinansowania i/lub realizacji projektów unijnych
  • Minimum roczne doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • Znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad związanych z pozyskiwaniem dofinansowań
  • Minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje unijne, granty badawcze i/lub inne programy finansowania.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, MS Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, komunikatywność, zaangażowanie, terminowość

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (sam decydujesz!)
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: laptop, telefon
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU
  • Pracę pełną wyzwań, dającą satysfakcję na co dzień - z pewnością nie będziesz narzekać na nudę
  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie
  • Dogodną lokalizację w samym centrum biznesowym (Mokotów)
  • Świeże owoce, pyszną kawę i świetny zespół, który działa razem!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Dołącz do słonecznego teamu Sunday i rozwijaj się razem z nami!

Zamieniamy energię słoneczną w elektryczną już od 6 lat. W tym czasie wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku, dlatego możemy pochwalić się zaufaniem klientów na terenie całej Polski. Na co dzień tworzymy zgrany zespół ekspertów, doradców i montażystów, zapewniających opiekę klienta od A do Z. Ponad 500 pracowników Sunday może przyznać, że ta praca to nasza pasja.

Twórz z nami lepszy, ekologiczny świat przyszłości!

Dołącz do lidera na rynku OZE!

Starszy Specjalista ds. Dofinansowań, Warszawa