Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. E-commerce

FILPLAST SP. Z.O.O. O firmie

  • Głogówek

    Głogówek, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenia w budowaniu strategii, zarządzaniu

  • znajomości technik prowadzenia kampanii wspierających wzrost sprzedaży w kanale e-commerce

  • znajomości dobrych praktyk UX, UI, MA oraz funnel acceleration

  • koncentracji na wyniku

  • umiejętności pracy z danymi, ich analizowania i wyciągania wniosków

  • wiedzy w zakresie procesów i technologii tworzenia aplikacji webowych

  • wiedzy z zakresu aktualnych trendów rynkowych w branży e-commerce i Digital marketingu

  • umiejętności korzystania z narzędzi Google Analytics, Google AdWords, SEO/SEM

Nasze wymagania

  • zarządzanie i rozwijanie sklepu internetowego z uwzględnieniem KPI sprzedażowych, analizy sprzedaży i retencji danych

  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz potrzebnych zmian w projekcie i modelu atrybucji

  • współtworzenie ścieżek klientów i ich optymalizacja pod konwersję na sprzedaż oraz utrzymanie klienta

  • bieżąca analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce

  • aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży nowości rynkowych

  • zarządzanie pracą osób odpowiedzialnych za techniczną obsługę sklepu internetowego i zamawianie produktów

  • raportowanie wyników sprzedaży

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • możliwość wdrażania własnych innowacji i pomysłów

  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach

  • stałe podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość korzystania z funduszu świadczeń socjalnych

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

FILPLAST SP. Z.O.O.

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Od 1990 roku produkujemy okna, drzwi i rolety. Zatrudniamy blisko 400 pracowników. Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia

Przewiń do profilu firmy