Logo Pracuj.pl

Starszy specjalista ds. E-commerce

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań Digital marketingu dla produktów ubezpieczenia w omnichannelowym środowisku
  • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii (SEM, social media, e-mail, content marketing, programmatic)
  • Tworzenie kampanii reklamowych oraz contentowych z wykorzystaniem różnych kanałów i platform social media,
  • Realizacja postawionych celów: pozyskiwanie leadów, konwersja, wartość sprzedaży, optymalizacja konwersji
  • Automatyzacja procesów w ekosystemie digital w oparciu o system sales manago: portal, aplikacja, strefa Klienta
  • Mile widziane: podstawowe kompetencje UX/UI, praca na danych CRM, tworzenie komunikacji 360 (tv, radio, ooh, digital)

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza w zakresie marketing automation, zarządzania bazą CRM, performance markeitng, social selling - warunek konieczny
  • Zainteresowanie tematami związanymi z nowymi technologiami, transformacją cyfrową i innowacjami w sferze biznesu jak i codziennego życia
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze e–commerce w planowaniu i realizowaniu kampanii online w modelach efektywnościowych (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem)
  • Samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów, współpraca z różnymi obszarami w organizacji
  • znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Trends, Google Moja Firma, Google Maps, Google Data Studio, Google Optimize, marketing automation (mile widziane sales manago)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Excel w stopniu dobrym
  • Komunikatywność
  • Analityczne myślenie
  • Dobra pamięć

To oferujemy

  • Stabilną, etatową pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia
  • Pracę w zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, będącej liderem w branży multiagencji ubezpieczeniowych w kraju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Laptop, telefon służbowy i dodatkowe pakiety pozapłacowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja Roku 2021, Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Miejsce pracy:

Toruń lub praca zdalna

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Starszy specjalista ds. E-commerce, lubuskie