Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. e-commerce

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży e-commerce dla Grupy LUX MED

  • Opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży produktów w kanałach e-commerce u partnerów Grupy Lux Med

  • Tworzenie specyfikacji nowych funkcjonalności na stronach partnerów

  • Analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji na rynku

  • Współpraca z Departamentem Marketingu w zakresie sprzedaży e-commerce

  • Poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży

  • Wsparcie placówek LUX MED we współpracy z zewnętrznymi serwisami internetowymi w zakresie sprzedaży e-commerce

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w pracy w działach sprzedaży lub marketingu, w tym min. dwuletnie doświadczenie w e-commerce lub digital marketingu

  • Śledzisz trendy z obszaru e-commerce

  • Rozumiesz procesy sprzedażowe zachodzące na stronie internetowej, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektach UX i/lub UI

  • Rozumiesz czym jest API i link afiliacyjny

  • Korzystasz z Google Analytics, potrafisz tworzyć raporty i prezentować wnioski do róż-nych grup odbiorców

  • W prowadzonych projektach poszukujesz kreatywnych rozwiązań

  • Odważnie przekonujesz innych do swoich pomysłów

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię

  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami

  • Dynamiczne środowisko pracy, otwarte na nieszablonowe rozwiązania, dające możliwość realizacji swoich pomysłów

  • Rozwój poprzez szkolenia oraz uczestnictwo w projektach cross-funkcyjnych

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej