Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. e-commerce

EMAKO.PLO firmie

  • Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych (ustalanie harmonogramu, wybór produktów na podstawie trendów i analiz, pilnowanie wyznaczonych założeń akcji i wyznaczonych KPI’ów)

  • prowadzenie działań email marketingowych (dbanie o spójność komunikacji wychodzącej do Klienta, tworzenie scenariuszy marketing automation, wyznaczanie KPI)

  • analizowanie i raportowanie wyników przeprowadzanych działań marketingowych

  • współpraca z grafikiem, w tym opracowywanie koncepcji materiałów graficznych i landing page’y

  • ścisła współpraca z agencją SEO przy planowaniu i realizacji długofalowych akcji

  • współpraca z copywriterami

  • przygotowywanie i korekta materiałów marketingowych

  • prowadzenie działań w sieci afiliacyjnej

  • prowadzenie działań w ramach RTB

  • prowadzenie kampanii na platformach zewnętrznych

  • analiza konkurencji

  • wdrażanie nowych narzędzi marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień w branży e-commerce

  • dobrej znajomości narzędzi pracy przy marketingu internetowym (m.in. Google Analytics, Search Console, Facebook Business, Google Ads, etc.)

  • znajomości pakietu MS Office

  • komunikatywności, samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania

  • znajomości działań reklamowych w social media

  • umiejętności wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań

  • analitycznego podejścia do powierzonych zadań

  • dobrej znajomości języka angielskiego, inny język obcy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego

  • możliwość poznania najnowszych narzędzi marketingowych

  • stały kontakt z językiem obcym oraz doświadczenie w zakresie marketingu

  • stabilne zatrudnienie w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie