Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. e-mail marketingu

Admad Limited O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz optymalizacja kampanii mailingowych dla produktów w ofercie firmy na rynkach polskim i zagranicznych, w tym bezpośrednia odpowiedzialność za efekty kampanii (liczba generowanych leadów);

  • Planowanie i zakup mediów w modelach CPM, CPC, CPL, CPS dla kampanii mailingowych (praca z obecnymi wydawcami oraz pozyskiwanie nowych wydawców);

  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii;

  • Regularny kontakt z wydawcami w celu optymalizacji wyników kampanii, negocjacji, rozwiązywania problemów technicznych;

  • Zwiększanie wyników sprzedaży w kanale mailingowym oraz zarządzanie kluczowymi współczynnikami mierzącymi jakość;

  • Udział w planowaniu działań marketingowych w kanale mailingowym;

  • Współpraca z biznesem oraz przygotowanie rekomendacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem leadów w kampaniach mailingowych;

  • Wykształcenie wyższe, ewentualnie student/ka ostatniego roku (wymagana pełna dyspozycyjność), mile widziane wykształcenie kierunkowe e-marketing, marketing, reklama itp.;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2/C1) - regularny kontakt telefoniczny i mailowy z wydawcami zagranicznymi;

  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność pracy z danymi liczbowymi i wyciągania wniosków na ich podstawie;

  • Odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • Znajomość systemów monitorujących i mierzących efektywność kampanii mailingowych mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem;

  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów;

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów na międzynarodowych rynkach;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów;

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Premię za wyniki;

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (zlecenie, B2B, u.op.);

  • Prywatną opiekę medyczna, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Admad Limited

Admad Limited to Agencja Performance Marketingu. Naszym głównym klientem jest międzynarodowy producent i dystrybutor kosmetyków oraz suplementów diety, obecny na 12 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś gotowy na rozpoczęcie nowej przygody zawodowej, wyślij nam swoje CV w j. polskim.