Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

starszy specjalista ds. e-marketingu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: /386/01/2019/NP/35956
    Poznań
    oferujemy
    • interesującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole, w międzynarodowym środowisku pracy
    • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz dodatkowym systemem premiowym
    • możliwość kreowania i realizowania własnych pomysłów, koncepcji
    • niezbędne narzędzia pracy, potrzebne do realizacji wyznaczonych celów
    • możliwość szkoleń i kursów językowych
    zadania
    • kreowanie strategii marketingowej wzmacniającej znajomość marki na rynku
    • samodzielne i kompleksowe prowadzenie działań marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży poprzez sklepy internetowe
    • efektywne zarządzanie budżetem reklamowym poprzez kreowanie, prowadzenie i optymalizację działań reklamowych w Internecie
    • współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, wydawcami, programami afiliacyjnymi
    • dbanie o wizerunek marek (działania PR, współpraca z blogerami/vlogerami, inne)
    • działania e-commerce
    oczekujemy
    • minimum 3-letniego doświadczenia w marketingu internetowym
    • doświadczenia w prowadzeniu płatnych kampanii w Internecie i/lub w prowadzeniu współpracy z blogerami i vlogerami
    • wykształcenia związanego z marketingiem, PR lub dziennikarstwem,
    • umiejętności analizy przeprowadzanych działań reklamowych/brandingowych
    • samodzielności, kreatywności i determinacji do realizacji ciekawych projektów
    • umiejętności pisania tekstów marketingowych
    • minimum dobrej znajomości języka angielskiego
    • doświadczenia w obszarze e-commerce
    • mile widziane jest wykształcenie związane z marketingiem, PR lub dziennikarstwem, lub sukcesy w tych dziedzinach

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl