Oferta pracy

Starszy specjalista ds. efektywności energetycznej

PGNiG SAO firmie

PGNiG SA

Kasprzaka 25

Warszawa

Starszy specjalista ds. efektywności energetycznejNumer ref.: 17_DX_04_2021

Departament Rozwoju Biznesu

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju biznesu dla Grupy Kapitałowej PGNiG w obszarze efektywności energetycznej;
  • Identyfikowanie atrakcyjnych projektów do realizacji z obszaru efektywności energetycznej;
  • Wykonywanie analiz rynku w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych w celu opracowywania koncepcji i analiz technicznych w kontekście  wdrażania produktów poprawy efektywności energetycznej w obiektach własnych Spółki (kopalnie ropy naftowej i gazu, magazyny gazu), definiowanie projektów optymalizacyjnych;
  • Przygotowywanie analiz rynkowych, regulacyjnych i biznesowych z obszaru efektywności energetycznej;
  • Tworzenie i aktualizacja modeli finansowych dla projektów i przedsięwzięć z obszaru efektywności energetycznej;
  • Poszukiwanie dobrych praktyk i nowych modeli biznesowych w obszarze rozwoju efektywności energetycznej;
  • Prowadzenie projektów rozwojowych z obszaru efektywności energetycznej w ramach uruchomionego Programu Poprawy Efektywności Energetycznej;
  • Zarządzanie procesem wymiany wiedzy i dobrych praktyk w GK PGNiG w zakresie rozwiązań optymalizujących i poprawiających efektywność energetyczną;
  • Przygotowywanie i weryfikacja analiz rynkowych, regulacyjnych i biznesowych z obszaru efektywności energetycznej;
  • Współpraca z komórkami i jednostkami organizacyjnymi przy określaniu celów strategicznych i operacyjnych związanych z poprawą efektywności energetycznej w GK PGNiG

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze energetyki;
  • Zaawansowana znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Ms Excel, Ms Project i Power Point;
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego - przynajmniej poziom B1;
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy w branży energetycznej;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze efektywności energetycznej
  • Praktyczna znajomość aktów prawnych związanych z sektorem energetycznym: prawo energetyczne, ustawa o efektywności energetycznej, dyrektywy o efektywności energetycznej;
  • Mile widziany certyfikat poświadczający znajomość metodyki zarządzania projektami
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;
  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne