Starszy Specjalista ds. ekonomicznych aspektów rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Wydziale Morskiej Energetyki Wiatrowej

MINISTERSTWO KLIMATU I ŚRODOWISKA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Wawelska 52/54

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczy w działaniach związanych z wykorzystaniem środków pomocowych dotyczących rozwoju morskiej energetyki wiatrowej, w szczególności poprzez sporządzanie analiz, w tym ekonomicznych

  • Opracowuje bazy danych, raporty, prezentacje, analizy, opinie oraz inne materiały robocze, dotyczące ekonomicznych aspektów rozwoju morskiej energetyki wiatrowej

  • Uczestniczy w analizowaniu rozwiązań prawnych oraz przygotowaniu projektów aktów prawnych w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii

  • Uczestniczy w przygotowaniu opracowań, materiałów, analiz i komentarzy do dokumentów o charakterze strategicznym związanych z rozwojem morskiej energetyki wiatrowej w Polsce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe

  • doświadczenie zawodowe: powyżej 2 lat w jednostkach sektora finansów publicznych albo 1 rok w obszarze analiz lub ekonomii lub finansów

  • znajomość zagadnień związanych z morską energetyką wiatrową

  • znajomość strategii dotyczących sektora energii, w szczególności w zakresie polityki energetycznej i odnawialnych źródeł energii

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzulach: TAJNE, NATO SECRET, SECRET UE/EU SECRET lub zgoda na poddanie się procedurze sprawdzającej

  • kompetencje behawioralne: komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, myślenie analityczne

To oferujemy

  • benefity płacowe: dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka), gratyfikacja finansowa za wyniki i osiągnięcia, dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia), nagrody jubileuszowe

  • Praca w naszym zespole daje możliwość realnego wpływu na środowisko i klimat. Pracując z nami weźmiesz udział w ciekawych i różnorodnych projektach,

  • świadczenia dodatkowe: karty sportowe, zniżki na bilety do wybranych warszawskich teatrów, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju zawodowego (m. in. szkolenia, dofinansowanie do nauki języka obcego i studiów podyplomowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • zniżki na bilety do warszawskich teatrów

  • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

  • możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem

  • stojaki na rowery i miejsce do odświeżenia się

  • bufet w siedzibie urzędu

Pełną wersję ogłoszenia znajdziesz na Naszej stronie internetowej (skopiuj link i otwórz go w przeglądarce): https://bip.mos.gov.pl/praca/nabor-do-sluzby-cywilnej/nabor-na-wolne-stanowiska-w-mkis/oferty-pracy/job/starszy-specjalista-ds-ekonomicznych-aspektow-rozwoju-morskiej-energetyki-wiatrowej-w-wydziale-mor/