Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Eksportu

BRANDBQ Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży w podległym regionie

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta zagranicznego

  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

  • Budowanie i trzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Codzienna współpraca z Dyrektorem sprzedaży zagranicznej

  • Prawidłowa obsługa procesu reklamacji zamówień

  • Przygotowanie dokumentacji handlowej

  • Obsługa systemów ERP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w regionie CEE

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz rosyjskiego

  • Dobra znajomość Excela

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Otwartość, elastyczność w działaniu

  • Incjatywa, gotowość do podróży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • 40% rabatu na produkty Medicine

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premii

  • wsparcie zgranego Zespołu

  • grafik dopasowywany do Twoich potrzeb

  • opieka medyczna w Lux Med na preferencyjnych warunkach

  • profesjonalne szkolenia firmowe i możliwość rozwoju

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania; projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy