Starszy specjalista ds. elektrycznych w zakresie elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej i telemechaniki

PGE Baltica Sp. z o.o.O firmie

  • Mokotowska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PGE Baltica Sp. z o.o.

Mokotowska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu koncepcji morskich i lądowych stacji elektroenergetycznych oraz infrastruktury liniowej na potrzeby wyprowadzenia mocy z Morskich Farm Wiatrowych – wsparcie branżowe w obszarze elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej i telemechaniki

  • Udział w opracowaniu materiałów przetargowych po stronie technicznej i ekonomicznej i współuczestnictwo w postępowaniach przetargowych w zakresie oceny technicznej ofert i wyboru dostawcy

  • Weryfikacja zgodności projektowanej infrastruktury Morskich Farm Wiatrowych z wymaganiami określonymi w aktach prawnych (w obszarze elektrycznym)

  • Zarządzanie powierzonym pakietem zadań w ramach struktury projektowej

  • Czynny udział w procesach zakupowych dla projektów Morskich Farm Wiatrowych

  • Wsparcie i udział w projektach mających na celu rozwój nowych metod oraz rozwiązań projektowych wpływających na optymalizację kosztową projektów Morskich Farm Wiatrowych

  • Współtworzenie standardów technicznych i wykonawczych Grupy Kapitałowej PGE w zakresie Morskich Farm Wiatrowych – branża elektryczna. Wsparcie w opiniowaniu nowych aktów prawnych w obszarze elektrycznym

  • Terminowa realizacja zadań w ramach prowadzonych programów inwestycyjnych

  • Uczestniczy w przygotowaniu i nadzorze nad rozruchem, ruchem regulacyjnym oraz ruchem próbnym realizowanych modernizacji/inwestycji

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki zaangażowanymi w realizację projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka lub pokrewne

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze technicznym – w zakresie serwisu lub uruchomienia lub eksploatacji urządzeń i obwodów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz systemów sterowania i nadzoru w zakresie stacji elektroenergetycznych sieci przesyłowej lub dystrybucyjnej WN i NN

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym – wymóg konieczny

  • Doskonała znajomość pakietu Ms Office

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, dokładność i skrupulatność

  • Dobra znajomość metodyk projektowych

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu zarządzania projektami

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP grupa 1 w zakresie eksploatacji i nadzoru (E i D) bez ograniczeń napięcia

To oferujemy

  • Pracę w nowopowstającym sektorze morskiej energetyki wiatrowej, w nowej spółce celowej działającej w ramach największej grupy energetycznej w Polsce

  • Pełną wyzwań pracę przy projektach, za których wynik weźmiesz odpowiedzialność i będziesz miał/a realny wpływ na ich przebieg

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery

  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji i poszerzania wiedzy w wielu obszarach biznesu

  • Szansę na udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym

  • Pracę w multidyscyplinarnym międzynarodowym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

PGE Baltica została powołana w styczniu 2019 roku, jako spółka odpowiedzialna za realizację Programu Offshore w Grupie Kapitałowej PGE, który zakłada w pierwszej kolejności budowę trzech farm wiatrowych:

Elektrowni Wiatrowej Baltica 1 – do 896 MW mocy zainstalowanej, termin realizacji do 2040 roku.

Elektrowni Wiatrowej Baltica 2 – do 1498 MW mocy zainstalowanej, termin realizacji: do 2030 roku.

Elektrowni Wiatrowej Baltica 3 – do 1045 MW mocy zainstalowanej, termin realizacji do 2026 roku

Spółka odpowiada za wszelkie działania w sferze technicznej, technologicznej, organizacyjnej i formalno-prawnej, związane z budową morskich farm wiatrowych.

PGE Baltica sp. z o.o. jest w fazie budowy i rozwoju kompetencji oraz zespołu, niezbędnych do realizacji projektów inwestycyjnych o tak dużej skali.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wysłania aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy, Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Baltica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 49. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Z informacją o tym, jak przetwarzamy dane osobowe w procesach rekrutacyjnych zapoznać można się pod linkiem oraz w formularzu aplikacyjnym przed przekazaniem danych.