Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Etyki

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów
do około 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Biuro Zgodności)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.667.20
Umowa na czas określony w celu zastępstwa
Miejsce świadczenia pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • Rozpatruje sprawy etyczne/compliance i przygotowuje projekty rozstrzygnięć
  • Przeprowadza czynności w ramach postępowań etycznych, w tym przesłuchuje strony/świadków i sporządza protokoły oraz gromadzi inne dowody
  • Przygotowuje projekty wniosków i opinii składanych do Zarządu Spółki w obszarze etyki/compliance
  • Przygotowuje i prowadzi szkolenia oraz działania promocyjne i edukacyjne w obszarze etyki/compliance
  • Uczestniczy w opracowywaniu i wdrażaniu regulacji wewnętrznych z obszaru etyki i compliance oraz monitoruje zmiany w zewnętrznych przepisach w tym zakresie
  • Przygotowuje opinie w zakresie stosowania i przestrzegania przepisów z obszaru etyki/compliance
  • Prowadzi sprawozdawczość i przygotowuje raporty, podsumowania w sprawach etycznych/compliance

Co jest dla nas ważne?

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy o tym samym profilu specjalizacji
  • Wyksztalcenie wyższe, preferowane prawo
  • Bardzo dobra znajomość norm etycznych, przepisów aktów prawa pracy oraz regulacji z obszaru compliance
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w rozpatrywaniu spraw etycznych/ prawa pracy/ prowadzenia mediacji/ /compliance będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony z tytułu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS
  • Możliwość rozwijania kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Kartę Multisport
  • Ruchomy czas pracy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line
do 8 listopada 2020 roku.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie,
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów,, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne