Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Google Ads

Wakacje.plO firmie

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kampaniami, stawkami, reklamami, słowami kluczowymi, rozszerzeniami w Google Ads.

  • Optymalizacja powyższych elementów oraz obszarów i poprawa efektywności kosztowej.

  • Poszukiwanie obszarów do automatyzacji oraz uczestniczenie w jej implementacji, raportowanie i prezentacja wyników.

  • Poszukiwanie obszarów do wzrostów w systemie Google Ads (i nie tylko).

  • Współpraca z innymi członkami działu Traffic Acquisition oraz innymi działami w realizacji wspólnych projektów.

  • Regularne raportowanie i analizowanie wyników kampanii.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie przy prowadzeniu i optymalizacji kampanii w systemie Google Ads dla e-commerce (wymagane) z naciskiem na reklamy

  • w wyszukiwarce.

  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów.

  • Doświadczenie przy pracy z dużymi kontami i wydatkami.

  • Bardzo dobra znajomość sposobu działania automatów biddującyh / smart biddingu.

  • Wiedza na temat typów dopasowań fraz, struktury konta Google Ads, typów rozszerzeń, typów stawek, reklam.

  • Doświadczenie w pracy z Google Ads Editor.

  • Dobra znajomość Google Analytics wraz z umiejętnością wnioskowania z dużych zbiorów liczb.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Dokładność i sumienność

Mile widziane

  • Doświadczenie w systemie reklamowym Facebook.

  • Doświadczenie z Google Ads 360.

  • Doświadczenie z innymi systemami reklamowymi self-service.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Szeroko pojęty rozwój.

  • Pracę na terenie Gdańska w budynku klasy premium.

  • Możliwość dołączenia do programu MultiSport.

  • Opiekę medyczną LuxMed za 1zł*.

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia.

  • Pracę na dużych zbiorach danych i narzędziach w wersjach enterprise takich jak Google Analytics 360 czy Google Ads 360.

  • Pracę w oparciu zaawansowane metody optymalizacji i automatyzacji kampanii, tym samym oferując wyjątkowe możliwości zdobywania doświadczenia i rozwoju.

  • Unikalną możliwość współpracy z jednymi z najlepszych specjalistów w branży z wieloletnim doświadczeniem.

  • Wymianę wiedzy w obszarze PPC (i nie tylko) z innymi specjalistami ze spółek Wirtualna Polska Holding.

  • *w zależności od wyboru pakiet

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-Commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy