Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej DUR

  • Sieradz, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIEJSCE PRACY: Sieradz

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • tworzenie zapotrzebowań na części zamienne, materiały do maszyn i urządzeń oraz na usługi w systemie zakupowym
    • nadawanie indeksów na części i materiały w systemie w dedykowanym systemie ERP
    • zarządzanie magazynem części, materiałów do maszyn i urządzeń w oparciu o dedykowany komputerowy system magazynowy.
    • prowadzenie gospodarki częściami i materiałami do maszyn i urządzeń w sposób zapewniający terminowe wykonanie przeglądów maszyn i ciągłość produkcji
    • tworzenie i aktualizacja bazy części zamiennych, materiałów oraz bazy dostawców
    • nadzór i organizacja prac firm zewnętrznych w zakresie usług serwisowych dla maszyn i urządzeń
    • nadzór nad realizacją umów stałych/ramowych z firmami świadczącymi usługi na terenie zakładu w zakresie serwisu maszyn i urządzeń.
    • sprawdzanie/weryfikacja kosztorysów ofertowych
    • udział w tworzeniu i nadzorowanie budżetu części zamiennych/usług dla maszyn i urządzeń

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość obsługi komputera pakiet Ms Office (w szczególności Excel); znajomość AutoCad-mile widziane
    • doświadczenie w obsłudze systemów ERP
    • uprawnienia SEP, gazowe (mile widziane)

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
    • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny