Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Helpdesk

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Biała 1B

Gdańsk

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to coś więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom Grupy GPEC
  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń drukujących
  • przygotowanie stacji roboczych dla nowych pracowników
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, mailowych i osobistych dotyczących działania systemów IT
  • klasyfikowanie i przekazywanie zgłoszeń do zespołów pozostałych linii wsparcia
  • prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • współpraca z administratorami drugiej linii wsparcia
  • udział w projektach rozwojowych IT

Nasze oczekiwania:

  • min. 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Windows, Microsoft Office, Active Directory, GPO, TeamViewer, Antywirusów
  • znajomość działania sieci LAN/WiFi/VPN oraz konfiguracji urządzeń IT
  • znajomość automatyzacji instalacji systemów operacyjnych
  • doświadczenie w zakresie diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji i eksploatacji sprzętu audio/wideo (streaming)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • wyższy wymiar urlopu o 4 dni urlop względem zapisów z kodeksu pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 11.04.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne