Oferta pracy

Starszy specjalista ds. HR

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Moderna Holding to spółka z 10-letnim doświadczeniem deweloperskim i budowlanym, tworząca ponadczasowe, luksusowe nieruchomości w segmencie budynków wielorodzinnych i biurowych w prestiżowych lokalizacjach w Trójmieście oraz w Warszawie. W portfolio Moderny znajdują się takie prestiżowe inwestycje jak Baltiq Plaza, Front Park, Oliwski Park i Oliwa 505, w Warszawie Złota Chmielna Apartments.

W związku z rozwojem
poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz definiowaniu potrzeb kadrowych
  • wdrażanie procesów HR w obszarach: ocena rezultatów pracy, programów motywacyjnych i rozwojowych oraz monitorowanie ich przebiegu
  • aktywne wspieranie pracowników w sprawach personalnych
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących wskaźników HR (prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych)
  • realizacja i monitorowanie budżetu kosztów pracy oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń
  • projektowanie procesu szkoleń rozwoju kompetencji pracowników we współpracy z managerami
  • budowanie zaangażowania
  • dbanie o dobór odpowiednich narzędzi komunikacyjnych w organizacji
  • budowanie wizerunku Pracodawcy na rynku pracy
  • udział w projektach optymalizacyjnych związanych z efektywnością, jakością, technologią

Wymagania:

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia w obszarze miękkiego HR (kierunkowe wykształcenie będzie dodatkowym atutem)
  • Masz doświadczenie w pracy z programami do zarządzania zasobami ludzkimi
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Lubisz i cenisz samodzielność
  • Potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę i wywiązywać się z zadań w wyznaczonym czasie
  • Masz zdolność analitycznego myślenia i potrafisz identyfikować słabe punkty procesów a także wdrażać ich usprawnienia
  • Jeśli masz wykształcenie w zakresie psychologii lub HR, będzie to Twój dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uwaga: jeżeli chce Pan/Pani aby Pani/Pana CV były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora proszę dopisać w przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez MODERNA HOLDING sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy