Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. HR

Nestor Springs

  • Wygoda 111, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Wygoda 111

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie silnego i zintegrowanego zespołu Nestor Springs

  • Zapewnienie komfortowych warunków pracy i jasnej wizji rozwoju zawodowego dla całej brygady

  • Wspieranie menadżerów w zakresie realizacji polityki personalnej firmy

  • Tworzenie rozwiązań i budowanie narzędzi szytych na miarę organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji na różnych szczeblach struktury organizacyjnej oraz w tworzeniu rozwiązań w obszarze Employer Branding

  • Umiejętność planowania i nadzoru realizacji: szkoleń, ocen okresowych, komunikacji wewnętrznej

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz języka angielskiego (B2)

  • Kompetencje interpersonalne i zarządzania zmianą

  • Osiągnięcia we wspieraniu kadry menedżerskiej w procesach HR, takich jak tworzenie opisów stanowisk, czy budowanie ścieżek karier

To oferujemy

  • Pracę w rodzimej firmie o międzynarodowych standardach

  • Ambitne wyzwania i realny wpływ na politykę HR organizacji

  • Dużą autonomię i samodzielność

  • Nowoczesne miejsce pracy i własne miejsce parkingowe

  • Zgrany zespół profesjonalistów

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Benefity i dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu zespołowi fantastycznych ludzi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy, że zespół i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

  • Wywiad telefoniczny

  • Spotkania rekrutacyjne