Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. HR

DOZ S.A.O firmie

  • Gillette 11, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

DOZ S.A.

Gillette 11

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja i nadzór nad procesami rekrutacyjnymi

  • Raportowanie realizacji procesów rekrutacyjnych w Centrali

  • Bieżąca współpraca z Zarządem Spółki

  • Koordynowanie, prowadzenie i rozwój programu adaptacji nowych Pracowników

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy

  • Nadzór nad dokumentacją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów HR

  • Prowadzenie projektów HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, ZZL)

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze HR (szczególnie w rekrutacji)

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)

  • Nastawienie na cel

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów na raz

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Ulubione miejsce pracy

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Dobrą organizację pracy

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • Zniżki oraz kartę rabatową na wybrane produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne