Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista ds. HR

  • Niepołomice, małopolskie
  • Wodna 3 pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy prężnie rozwijająca się spółka-córką austriackiego przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej.

    W związku z realizacją kolejnych projektów aktualnie poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Opis stanowiska:

    • Podejmowanie działań w celu rozwoju i zarządzania Zasobami Ludzkimi w oddziale w Polsce
    • Współpraca w ramach wszystkich spraw związanych z obsługą kadrowa pracowników
    • Opracowywanie i ocena kluczowych wskaźników efektywności (KPI) związanych z HR
    • Zarządzanie lokalnymi procesami rekrutacji
    • Proponowanie/organizowanie szkoleń koniecznych dla wspierania rozwoju kompetencji pracowników
    • Budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy
    • Wspieranie kadry menedżedzerskiej w realizacji procesów i procedur HR, doradztwo w zakresie stosowania narzędzi HR i prawa pracy

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie (najlepiej tytuł magistra związany z HR)
    • Co najmniej 3 lat doświadczenia w pracy w kadrach, najlepiej w sektorze przemysłu
    • Doskonale umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność przewodzenia, motywowania i wspierania rozwoju ludzi
    • Umiejętność pracy w zespole w organizacji matrycowej
    • Znajomość prawa pracy i relacji pracowniczych
    • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi HR
    • Dobra znajomość programu Symfonia

    Oferujemy:

    • Umowę o prace w stabilnej, rozwijającej się firmie na podstawie umowy o prace
    • Wynagrodzenia odpowiadające kwalifikacjom i osiągniętym wynikom
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość uczestnictwa w kursach oraz szkoleniach
    • Możliwość awansu na kierownika działu
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenia grupowe na życie
    • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fertinger Automotive Polska z siedzibą w Niepolomicac ul. Wodna 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jestfertinger Automotive Polska z siedzibą w Niepolomicach przy ul. Wodna 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fertinger Automotive Polska z siedzibą w Niepołomicach przy ul. _Wodna 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.