Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. HR

Devire

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove

Dla Naszego Klienta, lidera w branży logistyki farmacji poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

- realizacja procesów rekrutacyjnych

- kształtowanie kultury organizacyjnej

- udział w procesie onboardingu

- reprezentowanie organizacji na różnego rodzaju eventach związanych z branżą HR

- podtrzymywanie pozytywnych relacji zarówno z kandydatami, jak i menagerami podczas prowadzonych procesów rekrutacyjnych

 - dbanie o pozytywny candidate experience w oparciu o wartości firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu różnych metod pozyskiwania kandydatów, w tym direct search

- samodzielność, dokładność, terminowość

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziana)

- pozytywne nastawienie i umiejętność współpracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- duże możliwości rozwoju zawodowego

- przyjazne środowisko pracy

- program szkoleń wewnętrznych

- pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne