Starszy Specjalista ds. HR

Grupa Progres

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii rekrutacyjnej oraz prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • Planowanie i monitorowanie poziomu zatrudnienia oraz budżetów HR

  • Nadzór nad komunikacją wewnętrzną

  • Organizacja i koordynacja szkoleń

  • Analiza trendów i wskaźników HR-owych

  • Zarządzanie procesami: zatrudnienia i odejścia pracowników (współpraca z działem kadr)

  • Zarządzanie procesem wdrożenia pracowników do organizacji

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR

  • Przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji

Wymagania pracodawcy

  • 3-4 lata doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty HR lub HR Managera

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość prawa pracy

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie profili stanowiskowych, tworzenie i wstawianie ogłoszeń, udział w spotkaniach rekrutacyjnych, współpraca z firmami zewnętrznymi, rekomendacja kandydatów)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu onboardingów dla nowych pracowników

  • Tworzenie komunikacji wewnętrznej

  • Opieka nad systemem benefitów

  • Opieka nad procesem szkoleń dla pracowników

  • Asertywność, proaktywna postawa

  • Analiza i umiejętność trafnego wyciągania wniosków

  • Budowanie relacji opartych na zaufaniu

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Benefity: Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy