Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem wyspecjalizowanym w profesjonalnym doradztwie w procesie inwestowania w nieruchomości dochodowe dla klienta indywidualnego.

    Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

    Obecnie prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych „end-to-end” na zróżnicowanych poziomach stanowisk, dla różnych obszarów biznesowych,
    • projektowanie, wdrażanie i realizacja strategii, procesów, narzędzi i procedur HR,
    • wsparcie planowania zatrudnienia oraz strategii budowania wizerunku pracodawcy,
    • ścisła współpraca z menedżerami, doradzanie im w sprawach związanych z pracownikami.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki zarządzanie, psychologia, socjologia),
    • minimum 3 lat doświadczenia w obszarze rekrutacji (umiejętność wykorzystania aktywnych metod dotarcia do kandydatów będzie dużym atutem),
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (wymóg konieczny)
    • praktycznego doświadczenia w implementacji rozwiązań związanych z zakresu tzw. „miękkiego HR”,
    • wysoko rozwiniętej skrupulatności i dokładności,
    • elastyczności i umiejętności dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia,
    • wysokiej kultury osobistej, ambicji i determinacja w osiąganiu celów,
    • zaangażowania w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu przez Zespół,
    • wykazywania pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpania energii z pracy i sukcesów.

    W ZAMIAN ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE ZAPEWNIMY:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu),
    • dostęp do firmowej biblioteki,
    • dofinansowanie do języka angielskiego,
    • udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
    • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku ,,aplikuj".

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), prowadzonych przez Metropolitan Investment S.A."

    bottom