Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa PGA Polska, działająca w branży motoryzacyjnej, zarządzająca dealerstwami samochodowymi Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, Bohemia Motors, City Motors, PGArt w związku z intensywnym rozwojem i koniecznością zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, zarówno dla Klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych; poszukuje odpowiedzialnego, zaangażowanego, otwartego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza wskaźników HR-owych w tym: rotacji, absencji, skuteczności rekrutacji i przedstawianie propozycji planów naprawczych;
    • Odpowiedzialność za obszar wynagrodzeń i benefitów - nadzór nad sposobem i poprawnością naliczania wynagrodzeń i zasiłków wynikających z ubezpieczeń społecznych;
    • Bieżące wsparcie klientów wewnętrznych;
    • Prowadzenie i wdrażanie korporacyjnych i lokalnych projektów HR (np. systemów motywacyjnych);
    • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników;
    • Wdrażanie nowych rozwiązań i koordynacja działań w obszarze rozwoju i szkoleń pracowników;
    • Wspieranie organizacji w obszarze kreowania pozytywnego wizerunku pracodawcy;
    • Aktywny udział w procesach HR z zakresu rekrutacji, rozwoju pracowników, komunikacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
    • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
    • Elastyczność oraz umiejętność dostosowywania się do zmieniających się okoliczności;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów;
    • Wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne;
    • Bardzo dobra znajomość prawa pracy;
    • Mile widziana praktyczna znajomość programu TETA.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się grupie kapitałowej;
    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i wdrażania intersujących projektów;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Wspierający i otwarty zespół;
    • Premię roczną;
    • Benefity.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do dnia 30.06.2018 za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonych przez PGA Polska Sp. z o. o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z późn. zm”

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PGA Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 47, 00-715 Warszawa;

    Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;

    Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;

    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez PGA Polska Sp. z o.o.;

    Posiada Pan/Pani prawo żądania od PGA Polska Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected];

    Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;

    Prawo wycofania zgody: Może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem;

    Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);

    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.

    Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);

    Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.