Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Hurtowni Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Odpowiedzialność i zadania:

    • Określanie nowego zapotrzebowania na informacje lub dane dla obszaru jakości danych
    • Projektowanie, testowanie oraz wdrażanie rozwiązań raportowych (wraz z mechanizmami ich dystrybucji) oraz struktur bazodanowych w Zarządczej Hurtowni Danych
    • Dostarczanie danych/raportów/analiz ad’hoc na potrzeby Zespołu Jakości Danych (ZJD) w Departamencie Kontrolingu
    • Wsparcie ZJD w zakresie dostarczania danych oraz raportów dla nowych inicjatyw
    • Dokumentowanie utworzonych/zmodyfikowanych rozwiązań
    • Szkolenie użytkowników w zakresie utworzonych/zmodyfikowanych rozwiązań

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub ewentualnie ostatni rok studiów
    • Dwuletni staż lub praktyki w sektorze finansowym
    • Wiedza z zakresu baz danych, hurtowni danych, systemów raportowych w technologii Microsoft
    • Bardzo dobra znajomość SQL/T-SQL, Ms SQL Server
    • Bardzo dobra znajomość programów Power Point i MS Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowa na zastępstwo (rok)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna; ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS)
    • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
    • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

    Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

    • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
    • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

    Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawa 00-955, Al. Jerozolimskie 7, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r, Nr 101 , poz. 926 informuje, że administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawa 00-955, Al. Jerozolimskie 7. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    bgk.plO BANKUKARIERA W BGK
    top