Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Incydentów Bezpieczeństwa

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

al. Jerozolimskie 7

Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Obsługa zdarzeń z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Wsparcie zespołu reagowania w zakresie obsługi zdarzeń innych kategorii zgodnie z funkcjonującymi procedurami
  • Zarządzanie systemem DLP (w tym implementacja polityk)
  • Przygotowywanie analiz i raportów z zakresu zdarzeń bezpieczeństwa informacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane techniczne, informatyka, bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Praktyczna znajomość rozwiązań DLP w tym mechanizmów identyfikacji wycieków
  • Umiejętność administracji merytorycznej systemem DLP
  • Umiejętność analizy identyfikowanych zdarzeń bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony danych (RODO/GDPR, Rekomendacja D KNF, UKSC, ISO 27001).
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomość rozwiązań wspierających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Umiejętność analizy logów zdarzeń
  • Dobra znajomość rozwiązań klasy DLP oraz znajomość systemów operacyjnych w zakresie mechanizmów wykorzystywanych przez rozwiązania DLP
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomość rozwiązań z zakresu ochrony danych
  • Atutem będzie znajomość innych rozwiązań bezpieczeństwa (SIEM, Splunk, Email Gateway, Web Gateway, AV).

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy