Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. informatycznych w Krajowym Ośrodku Bilansowania i Zarządzania Emisjami

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • DHCP

  • DNS

  • fileserver

  • IIS

  • Exchange

  • SQL

Mile widziane

  • VLAN

  • VPN

  • Fortigate

  • VMware

  • Hyper-V

  • SharePoint

  • Project Server

  • BackupExec

  • Asseco/Macrologic ERP Xpertis

  • EZD PUW

  • Skype for Busines Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie siecią komputerową i serwerami Windows pracującymi w domenie AD

  • wsparcie użytkowników z systemami MS Windows

  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowej

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania

  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT, administracja środowiskiem backupowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym

  • minimum 5-cio letnie doświadczenie w zawodzie

  • znajomość Windows server 2008/2012/2016

  • znajomość Windows 8/10

  • administracja Active Directory, DHCP, DNS, fileserver, IIS, Exchange 2016, SQL 2016/2019

  • praktyczna znajomość VLAN, VPN

  • umiejętność konfiguracji zapór sieciowych typu Fortigate,

  • VMware, Hyper-V, Skype for Busines Server, SharePoint 2019, Project Server, BackupExec

  • Znajomość systemu Asseco/Macrologic ERP Xpertis

  • Znajomość systemu EZD PUW

  • Posiadane certyfikaty potwierdzające wiedzę w zakresie wymienionych w ogłoszeniu systemów

To oferujemy

  • atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zajęcia językowe dofinansowane przez pracodawcę

  • opiekę medyczną

  • karnety sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • List motywacyjny

Termin i miejsce składania dokumentów i oświadczeń:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym w terminie do 1 lipca 2022 r. drogą elektroniczną klikając w przycisk Aplikuj szybko z dopiskiem w temacie wiadomości „Rekrutacja–KO-KD-informatyk".

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zatrudni na stanowisko: Starszy specjalista ds. informatycznych w Krajowym Ośrodku Bilansowania

i Zarządzania Emisjami w wymiarze pełnego etatu.

Miejsce pracy:

Warszawa, ul. Chmielna 132/134

Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami

Przewiń do profilu firmy