Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji

DK-DevelopmentO firmie

6 2507 600 brutto / mies.
  • Pilotów 2E, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

DK-Development

Pilotów 2E

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • BIUROWIEC

  • Wsparcie w nadzorze techniczno-finansowym obsługi biurowca Benaco,

  • Wsparcie w przygotowaniu i nadzorze robót aranżacyjnych (fito-out) powierzchni biurowych,

  • Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych

  • INWESTYCJE

  • Wsparcie w planowaniu i nadzorze projektów deweloperskich,

  • Wsparcie w kontroli prowadzonych inwestycji pod względem zgodności z przepisami prawa budowlanego, dokumentacją projektową oraz jakości prac,

  • Okresowo wykonywanie czynności z zakresu inspektora nadzoru inwestorskiego,

  • Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych,

  • Wsparcie sprzedaży oraz komunikacja z klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu techniczno-budowlanym,

  • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku (min. inż. Budowy),

  • Znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych,

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętności egzekwowania jakościowego i terminowego wykonywania umów przez wykonawców,

  • Umiejętność przygotowywania raportów i sprawozdań,

  • Ogólna wiedza w zakresie zagadnień związanych z branżami: wod-kan i CO., elektryka, instalacje teletechniczne,

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad),

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,

  • Inicjatywa i samodzielność,

  • Uczciwość i rzetelność,

  • Kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa,

  • miłą atmosferę.

DK-DEVELOPMENT to uznana krakowska firma deweloperska, działająca na rynku nieruchomości od 1996 roku. Jesteśmy od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie. Specjalizujemy się w budowie prestiżowych i kameralnych osiedli mieszkań i domów na terenie Krakowa i okolic, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Priorytetem spółki jest profesjonalizm, wysoka jakość i przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.