Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. inwestycji

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współprowadzenie projektu inwestycyjno-budowlanego (od fazy przedinwestycyjnej, poprzez koordynowanie procesu projektowania, budowę, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania),

  • współorganizacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów.

  • współpraca z biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami i podwykonawcami robót budowlanych, inspektorów nadzoru,

  • uzyskiwanie koniecznych pozwoleń i decyzji administracyjnych,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami,

  • sporządzanie budżetów inwestycji oraz kontrola ich realizacji,

  • opracowywanie analiz dla kolejnych planowanych inwestycji.

  • organizacja komunikacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),

  • bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych,

  • min. 6 letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z budową mieszkań;

  • znajomość procesów formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych,

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość indywidualnego rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim, z dużym kapitałem i ponad 30-letnim doświadczeniem. Zaufanie zdobywamy dzięki trosce o Klienta, i jego potrzeby. Każda inwestycja powstaje w oparciu o bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz satysfakcję Klienta.

O sukcesie Grupy stanowią ludzie, ich talent i zaangażowanie które są podstawą powodzenia realizowanych przedsięwzięć.

Przewiń do profilu firmy