Starszy Specjalista ds. inwestycji w obszarze majątku oświetleniowego

TAURON Nowe Technologie S.A.

Piotra Wysockiego 11

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie harmonogramów realizacji zadań inwestycyjnych

  • Opiniowanie wytycznych projektowych na realizację zadań i projektów inwestycyjnych wspólnych

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Koordynacja realizacji robót budowlanych związanych z inwestycjami na majątku oświetleniowym

  • Udział w opracowywaniu, aktualizacji monitorowania stanu wykonania Planu Inwestycyjnego, Planu Rozwoju i Planu Zakupów

  • Udział w procesie zakupowym dotyczącym wyboru wykonawców zadań inwestycyjnych wspólnych

  • Opracowywanie i wdrażanie działań ukierunkowanych na standaryzację i optymalizację realizacji inwestycji

  • Pozyskiwanie tytułów prawnych do nieruchomości

  • Opracowywanie i analizowanie wskaźników jakościowych i efektywnościowych realizacji Planu Inwestycyjnego i Planu Zakupów

  • Rozpatrywanie spraw związanych z reklamacjami z rynku zewnętrznego dotyczącymi realizacji inwestycji, w tym wyceną i wypłatą odszkodowań za szkody powstałe w wyniku realizacji inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek techniczny

  • 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania majątkiem oświetleniowym

  • Świadectwo kwalifikacyjne D

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz umiejętność czytania umów

  • Znajomość excela pozwalająca na swobodne wykorzystywanie podstawowych formuł, tabel przestawnych, formatowania warunkowego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane zainteresowanie smart city

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Komputer przenośny, telefon komórkowy i auto do celów służbowych (spalinowe lub elektryczne)

  • Elastyczne systemy czasu pracy

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Karta MultiSport

  • Leanovatica

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy