Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. IT

IDES Consultants Polska

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SAP

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia w przypadku zgłoszeń od użytkowników, które nie są objęte zakresem usług innych zewnętrznych dostawców IT

  • Analizowanie zgłaszanych problemów i definiowanie odpowiednich rozwiązań

  • Eskalowanie złożonych zgłoszeń do odpowiednich pracowników IT w celu rozwiązania problemu

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie oprogramowania zgodnie ze standardami firmy

  • Realizacja polityk, procedur i procesów zarządzania zasobami IT

  • Koordynowanie wykorzystywania infrastruktury IT, analizowanie, przegląd i śledzenia danych dotyczących infrastruktury

  • Opracowywanie procesów kontroli infrastruktury IT pod kątem monitorowania odpowiedzialności, konserwacji, lokalizacji i umów z dostawcami

  • Informowanie współpracowników o zasadach związanych z infrastrukturą IT

  • Zarządzanie strukturami SharePoint

  • Tworzenie i aktualizowanie nowych i już istniejących procedur IT, podręczników organizacyjnych i instrukcji postępowania

  • Analizowanie efektywności zakupu sprzętu i oprogramowania i rozwiązywanie problemów związanych z zakupami

  • Wsparcie procesów zakupowych i współpraca z dostawcami usług informatycznych

  • Monitorowanie i kontrola wydatków w ramach przydzielonego budżetu

  • Monitorowanie licencji na oprogramowanie, zapewnienie zgodności z umowami licencyjnymi i standardami użytkowania

  • Zarządzanie budżetem i wydatkami związanymi z zasobami IT

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premia roczna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • samochód służbowy

IDES od 25 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł budowlany poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa rynków Europy Wschodniej

Przewiń do profilu firmy