Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. jakości

AB OVO SOLUTIONS

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Jesteś osobą ambitną, która chce się piąć po szczeblach kariery?
Szukasz pracy, w której rozwiniesz skrzydła?

Bardzo dobrze się składa, mamy dla Ciebie WŁAŚNIE TAKĄ OFERTĘ PRACY!

Dla naszego Klienta poszukujemy STARSZEGO SPECJALISTY DS. JAKOŚCI

Jeśli jesteś otwarty na nowe możliwości kariery i chciałbyś pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży, czytaj dalej!

Rozpocznij pracę w firmie Dongshin!

Twoje obowiązki:

  • codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu,
  • tworzenie raportów 8D,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • analiza problemów związanych z jakością.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności związane z kierowaniem zespołem,
  • znajomość narzędzi zarządzania jakością,
  • znajomość branży Automotive,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • realną możliwość awansu – możesz zostać Managerem!
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • indywidualne szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych liderów,
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • poznanie nowej kultury,
  • duży i przestronny parking,
  • środowisko pracy pełne szacunku,
  • nowoczesną przestrzeń biurową w doskonałej lokalizacji,
  • pracę z profesjonalistami,
  • brak rutyny w codziennej pracy,
  • pracę w atmosferze partnerstwa i dobrych relacji,
  • ciekawe i wymagające zadania,
  • szybki i skuteczny proces rekrutacji,
  • dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Ogłoszenie archiwalne