Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Cybercom Poland Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • kontrola i weryfikacja poprawności naliczania wynagrodzeń,

  • analizowanie przepisów prawa podatkowego i kodeksu pracy,

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej w zakresie nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy,

  • prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji kadrowo - płacowej,

  • bieżąca aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo – płacowym,

  • monitorowanie terminowości badań lekarskich, ewidencjonowanie czasu pracy oraz kontrola jego poprawności,

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • naliczanie zasiłków i prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,

  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,

  • rozliczanie wpłat do PPK,

  • rozliczanie benefitów pracowniczych,

  • przygotowywanie, raportów i zestawień kadrowo - płacowych.

Nasze wymagania

  • min. 6 letnie doświadczenie w pracy ukierunkowanej,

  • praktyczna, szeroka znajomość przepisów prawa: pracy, podatkowego i ubezpieczeń społecznych oraz innych obowiązujących przepisów prawnych związanych z prowadzeniem polityki kadrowej,

  • doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń pracowników,

  • znajomość obsługi programu Optima,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, rzetelność, sumienność,

  • komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • obecność w biurze w Łodzi minimum 2-3 dni w tygodniu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Cybercom mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Cybercom Group, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Cybercom to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Przewiń do profilu firmy