Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Morele.net Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 43b

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów płacowych

  • przygotowywanie raportów płacowych oraz deklaracji dla ZUS, GUS, PFRON, ZFŚS

  • zapewnienie zgodności płac z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego

  • przygotowywanie umów pracowniczych, zaświadczeń, aneksów, wypowiedzeń oraz świadectw pracy

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej zgodnie z aktualnymi przepisami

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg badań lekarskich, szkoleń BHP

  • obsługa benefitów pracowniczych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe

  • posiadasz minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac w firmie zatrudniającej co najmniej 400 pracowników

  • masz wiedzę dotyczącą przepisów podatkowych PIT oraz ubezpieczeń społecznych i potrafisz ją wykorzystywać w praktyce

  • prawo pracy to dla Ciebie pestka - potrafisz stosować je w praktyce i jesteś na bieżąco ze wszystkimi zmianami

  • pracowałeś/aś na systemach takich jak Płatnik i Optima

  • znasz zagadnienia dotyczące ZUS, US, GUS, PFRON, ZFŚS

  • poufność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów to Twoje znaki rozpoznawcze

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej (Compensa) oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie (WARTA)

  • pracę w nowoczesnym biurze - Podium Parku w centrum Krakowa skąd niedaleko na dobrą kawę (częściowa praca zdalna - 2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia również wchodzi w grę)

  • pozytywną i nieformalną atmosferę pracy - w tym brak dress code’u

  • otwartość i swobodę do wyrażania własnego zdania - każda Twoja propozycja będzie mieć realne znaczenie, a wszelkie pomysły usprawniające pracę będą wdrażane w życie

  • dodatkowe szkolenia i kursy

  • spotkania integracyjne

  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy darzą się szacunkiem i są dla siebie wsparciem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • Karta multisport

  • eventy

  • niespodzianki pracownicze

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Starszego Specjalisty ds. kadr i płac, który swoim doświadczeniem i nieszablonowym podejściem wesprze nas w codziennej pracy.

Jeśli obszar kadr i płac to Twoja pasja i ścieżka, w której chcesz się dalej rozwijać to czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli do tego lubisz dzielić się wiedzą i jesteś gotowy/a na intensywną pracę to na pewno się polubimy!

Dlaczego warto do nas dołączyć…? Jesteśmy fajnym, zgranym zespołem i wierzymy w to, że naszym największym potencjałem są ludzie, którzy tworzą organizację.

Nie wahaj się i dołącz do zespołu, dla którego “niemożliwe” nie istnieje.

Brzmi ciekawie? Nie wahaj się! Aplikuj i daj się poznać :) W zamian za to chętnie opowiemy więcej o naszej firmie i powyższej ofercie.

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy