Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac – Lider Zespołu (k/m)

EcoWipes

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych dla wybranej grupy pracowników

  • Nadzorowanie poprawności dokumentacji kadrowo-płacowej przygotowywanej w dziale i jej zatwierdzanie

  • Przygotowywanie i aktualizowanie procesów w obszarze kadrowo-płacowym, ich optymalizacja

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Śledzenie zmian w przepisach i wdrażanie ich

  • Doradzanie kierownictwu spółki w zakresie zmian prawa pracy

  • Nadzór merytoryczny pracy zespołu Działu, rozwijanie umiejętności merytorycznych zespołu

  • Koordynacja projektów w obszarze kadr i płac

Nasze wymagania

  • Co najmniej 6-letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym w firmie o charakterze produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i przepisów ZUS, pasji uczenia się tych przepisów

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, budowania relacji, nastawienia na współpracę

  • Nastawienia na rezultat

  • Doświadczenia w wdrażaniu usprawnień, rozwiązań

  • Dokładności i dyskrecji

  • Pozytywnego myślenia i umiejętności tworzenia dobrej atmosfery pracy

  • Znajomości Płatnika, bardzo dobrej znajomości Excela

Mile widziane

  • Znajomość SAP lub doświadczenie w pracy z systemami typu ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w bardzo ciekawym, innowacyjnym obszarze w branży kosmetyczno - higienicznej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur

  • Samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój biznesu

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w naszej firmie, koleżeńskie relacje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwości rozwoju i awansu

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Przewiń do profilu firmy