Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

kaes.

  • Targowa 17, Malbork
    Malbork, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

kaes.

Targowa 17

Malbork

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,

  • kompleksowa obsługa administracyjna osób współpracujących na podstawie umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie i nadzór nad ewidencją czasu pracy,

  • obsługa benefitów pracowniczych,

  • sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do US, GUS,

  • sporządzanie raportów, zestawień, analiz i statystyk na potrzeby wewnętrzne,

  • współtworzenie i nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi w skali całej organizacji.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość prawa pracy, przepisów ustawy o podatku dochodowym oraz przepisów ZUS,

  • umiejętność obsługi programów kadrowo – płacowych, mile widziana znajomość programów Gratyfikant GT, Optima

  • znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office w tym zaawansowany poziom Excel’a,

  • minimum 4-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

To oferujemy

  • elastyczność formy zatrudnienia,

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz jasne zasady premiowania,

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od ponad 13 lat,

  • dynamiczny rozwój zawodowy wynikający z rozwoju sieci,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, realny wpływ na rozwój organizacji,

  • nieformalny dress code, swobodna atmosfera wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów (kartę Edenred, pakiet medyczny Medicover i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

kaes.

kaes. polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes. dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy