Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

starszy specjalista ds. kadr i płac

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz możliwości wykorzystania swojej fachowej wiedzy z zakresu kadr i płac i jesteś gotowy dzielić się swoją wiedzą z zespołem? Jeżeli do tego interesują Cię tylko oferty pracy w dużych organizacjach o międzynarodowych charakterze, szukamy właśnie Ciebie! Nie zwlekaj i prześlij do nas swoją kandydaturę.

    Nr ref.: /212/05/2018/MB/24399
    Ruda Śląska
    oferujemy
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
    • pakiet benefitów
    zadania
    • samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, rozliczanie urlopów, zasiłków i nadgodzin
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT
    • rozliczanie czasu pracy
    • pełna obsługa kadrowa pracowników
    • prowadzenie akt osobowych pracowników
    • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych
    • zarządzanie mapą stanowisk i wynagrodzeń
    • analiza oraz pomiar efektywności benefitów i systemów motywacyjnych
    • przygotowywanie raportów na potrzeby firmy
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie

    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego
    • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
    • bardzo dobrej znajomości programu MS Excell- warunek konieczny
    • kilkuletnie doświadczenia na stanowiskach związanych z obsługą kadrowo - płacową w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
    • znajomość przepisów prawa pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47