Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Bernadeta Marczydło Consulting

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja kandydatów do pracy w małym zespole Kadrowo-Płacowym w branży gastronomiczno - hotelarskiej.

  • Zakres pracy na stanowisku to przede wszystkim:

  • wparcie pracowników Spółek (ok. 250 os) w obszarze kadrowym,

  • dbałość o przestrzeganie prawa pracy i polityki personalnej,

  • naliczanie płac

  • tworzenie sprawnego działu, który rozwijać będzie działania HR w organizacji.

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem, Dyrekcją oraz kierownikami działów mająca na celu:

  • analizę danych kadrowych,

  • planowanie zatrudnienia,

  • wdrażania rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi,

  • kreowania pozytywnego wizerunku pracodawcy na rynku pracy

Nasze wymagania

  • Wymagane jest doświadczenie w pracy:

  • prowadzeniu spraw kadrowych i naliczania płac,

  • dobra znajomość prawa pracy,

  • doświadczenie w tworzeniu kultury organizacyjnej poprzez budowanie pozytywnych relacji pracowniczych,

  • znajomość dobrych praktyk HR.

  • Ponadto pożądane są cechy "właściciela procesu":

  • odpowiedzialność i sprawczość,

  • elastyczność w działaniu,

  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • zdolność oceny i ustalania priorytetów

  • cechy lidera będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dobre wynagrodzenie,

  • możliwość tworzenia zespołu HR

  • bezpośredni udział i wpływ na rozwój polityki personalnej.