Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

GfK Polonia Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa - sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy

  • Administrowanie oraz kontrola systemów rejestrujących czas pracy pracowników

  • Wprowadzanie danych do naliczeń wynagrodzeń dla pracowników oraz obsługa naliczenia wynagrodzenia; kontakt z firmą zewnętrzną przy współpracy z konsultantem ds. płac i benefitów w obszarach związanych z administracją personalną i sprawami związanymi z listą płac

  • Obsługa funkcji HRS w systemie WorkDay

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby spółki

  • Obsługa rozliczania benefitów dla pracowników: ZFŚS, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karty multisport

  • Zwiększenie efektywności procesów kadrowo-płacowych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Bliska współpraca z HR Business Partnerem w procesie wdrażania i przeprowadzanie procesów HR zgodnych ze strategią grupy GfK i strategii lokalnej

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 150 pracowników

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń praz rozliczania umów cywilnoprawnych

  • Znajomość MS Office, programu Płatnik

  • Znajomość systemów HRS

  • Wykształecenie wyższe (preferowane: finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)

  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w międzynarodowej korporacji i dostęp do innowacyjnych narzędzi i rozwiązań badawczych

  • możliwość pracy z największymi, prestiżowymi graczami w branży FMCG i innych

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole ludzi

  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń na arenie międzynarodowej

Od ponad 80 lat GfK jest niezawodnym i zaufanym partnerem w zakresie analiz dla największych światowych firm i wiodących marek, które zmieniają życie każdego konsumenta - i będziemy się nadal w tym rozwijać.

Łączymy dane, naukę i innowacyjne cyfrowe rozwiązania badawcze, aby zapewnić odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe wokół konsumentów, rynków, marek i mediów.

Z naszą siedzibą główną w Niemczech i obecnością w około 60 krajach na całym świecie korzystasz z naszej globalnej firmy z różnorodną społecznością około 9 000 pracowników.

Wykorzystując siłę naszych zasobów, największą wartością, jaki posiadamy, są nasi ludzie.

W ramach GfK możesz wziąć swoją przyszłość we własne ręce. Cenimy talent, umiejętności i odpowiedzialność i wspieramy Twój rozwój w naszych międzynarodowych zespołach. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i naszej przyszłości: obecnie znajdujemy się na ostatnim etapie rozwoju transformacyjnej podróży od tradycyjnej firmy badającej rynek do zaufanego dostawcy normatywnych danych analitycznych opartych na innowacyjnej technologii. Jest to możliwe tylko w przypadku niezwykłych ludzi i dlatego właśnie my szukamy WAS, abyście pomogli stworzyć naszą przyszłość. Dla naszych pracowników i klientów dążymy do jednego celu: Growth from Knowledge!

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska

Obsługa administracji kadrowej i płacowej we współpracy z konsultantem ds. płac oraz firmą zewnętrzną prowadzącą obsługę płacową firmy. Udział w projektach z obszaru HRS oraz administrowanie systemami HR zgodnie ze strategią regionalną i globalną oraz wytycznymi GfK.