Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

BYŚ-WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Wólczyńska 249

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji i obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy,

  • sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS,

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców,

  • nadzór nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy pracowników,

  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, PFRON, GUS,

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,

  • obsługa umów cywilnoprawnych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • obsługa w zakresie ZFŚS oraz pozostałymi świadczeniami pracowniczymi,

  • tworzenie raportów i analiz z zakresu kadrowo-płacowego na wewnętrzne potrzeby organizacji,

  • doskonalenie i nadzór nad wszelkimi regulaminami, procedurami i instrukcjami w obszarze HR,

  • wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej w zakresie prawa pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 10 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku w przedsiębiorstwie zatrudniającym ponad 100 pracowników,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,

  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych,

  • doświadczenie w obsłudze programu płatnik,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • inicjatywa w działaniu oraz orientacja na realizację zadań,

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • obsługa programu Optima,

  • obsługa programu WF-Gang.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • pracę na terenie dzielnicy Bielany przy ul. Wólczyńskiej 249,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki pracy,

  • systematyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • szkolenie wprowadzające na stanowisko,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • ubezpieczenie dodatkowe na preferencyjnych warunkach,

  • parking dla pracowników.

Firma BYŚ zajmuje się gospodarka odpadami. Jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie, wyróżniającą się w branży profesjonalizmem i innowacyjnością. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie www.bys.pl.

Przewiń do profilu firmy