Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

MMC Group Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MMC Group Services Sp. z o.o.

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administracji personalnej i płac;
  • Przygotowywanie i koordynacja przepływu dokumentów kadrowo – płacowych;
  • Przygotowanie dokumentacji dotyczących zatrudniania cudzoziemców;
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • Doskonałą znajomością przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Praktyczną znajomością programów kadrowo-płacowych;
  • Znajomością języka angielskiego – B1 / B2;
  • Nastawieniem na obsługę klienta wewnętrznego.

Mile widziane

  • Znajomość SAP i Workday;
  • Doświadczeni w pracy w dużej międzynarodowej korporacji;
  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku;
  • Proaktywna postawa, uśmiech i optymizm.

To oferujemy

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karta lunchowa, platforma szkoleniowa e-LinkedIn learning);
  • Doskonałą lokalizację biura (przy II linii metra);
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Czego się możesz spodziewać?

Jako Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac będziesz mieć możliwość rozwoju osobistego w ramach obszaru kadrowo-płacowego, współpracy z zewnętrznymi dostawcami oraz klientami wewnętrznymi, będziesz uczestniczyć w globalnym projekcie rozwoju systemu płacowego i rejestracji czasu pracy oraz wspierać zespół i pracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Marsh McLennan (NYSE: MMC) is the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people. The Company’s 76,000 colleagues advise clients in 130 countries. With annual revenue over $17 billion, Marsh McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading businesses. Marsh advises individual and commercial clients of all sizes on insurance broking and innovative risk management solutions. Guy Carpenter develops advanced risk, reinsurance and capital strategies that help clients grow profitably and pursue emerging opportunities. Mercer delivers advice and technology-driven solutions that help organizations redefine the world of work, reshape retirement and investment outcomes, and unlock health and wellbeing for a changing workforce. Oliver Wyman serves as a critical strategic, economic and brand advisor to private sector and governmental clients. For more information, visit mmc.com, follow us on LinkedIn and Twitter or subscribe to BRINK.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Aktualne oferty pracodawcy
R_188066

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac, Prosta 68, Wola, Warszawa