Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

  • Chmielna 132/134, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym COMARCH OPTIMA,

  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, sporządzanie planów urlopowych,

  • rozliczanie czasu pracy

  • naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń na podstawie przepisów płacowych, podatkowych i ZUS

  • księgowanie list płac i uzgadnianie rozrachunków z pracownikami z ZUS i US w programie COMARCH OPTIMA

  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS i PFRON

  • obsługa PPK

  • sporządzanie sprawozdań GUS

  • współpraca z urzędami ZUS, US, PIP

  • rozliczanie delegacji pracowniczych

  • rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie

  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych

  • praktyczna znajomości programów kadrowo-płacowych oraz Płatnik (dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość ERP COMARCH OPTIMA)

  • dokładność, sumienność, terminowość oraz dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i budowanie dobrych relacji z ludźmi

  • nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!

  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Udział w innowacyjnych projektach

  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA

  • Prywatną opiekę medyczną

  • HOME OFFICE 4 x w miesiącu

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica

  • PIES w biurze? Zapraszamy!

  • Elastyczny czas pracy

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć systemy wewnętrzne, które ułatwiają pracę Ministerstwu Finansów oraz tworzyć i rozwijać systemy zewnętrzne, z których korzystają dziesiątki tysięcy podatników w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy