Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

S3 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

S3 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stefana Drzewieckiego 19D

Wrocław

Spółka S3 (wcześniej biuro rachunkowe Meritum Katarzyna Stręk) zajmuje się obsługą mikroprzedsiębiorców i małych przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz świadczy usługi kompleksowego wsparcia IT. W skład zespołu wchodzi obecnie 18 osób. W ramach obsługi księgowej spółka na stale współpracuje z około 200 podmiotami z różnych branż. Dział IT obsługuje obecnie około 20 podmiotów w ramach stałej umowy o świadczenie usług IT. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

  • Samodzielne sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS, PPK
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków, sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, rozwiązaniem i przebiegiem stosunku pracy oraz dbałość o aktualność tej dokumentacji
  • Przygotowywanie listy płac
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • Znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Dostępność szkoleń i kursów finansowych przez pracodawcę

Ogłoszenie archiwalne