Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Kadr

Goldman RecruitmentO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Dla naszego klienta, dużej firmy handlowej z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Kadr.
Starszy Specjalista ds. KadrNumer ref.: 192310/7053

Opis stanowiska:

  • obsługa osób zatrudnianych na umowy umów o pracę, cywilnoprawnych, B2B; pisanie umów, aneksów,
  • prowadzenie spraw kadrowych pracowników podczas całego okresu zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych osobowych pracowników i zleceniobiorców zatrudnionych, prowadzenie akt osobowych,
  • monitoring ważności badań lekarskich i BHP, umów itp.,
  • prowadzenie i obsługa benefitów sportowych oraz medycznych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego,
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel),
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, wysokie umiejętności społeczne,
  • inicjatywa i gotowość do poszukiwania usprawnień i optymalizacji,
  • umiejętność obsługi systemów SAP – mile widziany.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dynamicznym środowisku dla lidera rynkowego,
  • możliwość rozwoju kompetencji przez bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość awansu w ramach struktur firmy,
  • bogaty pakiet benefitów oraz premie.

Ogłoszenie archiwalne