Starszy Specjalista ds. kalkulacji kosztów inwestycji (kosztorysant)

KAUFLAND

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Dziale Analiz i Planowania Inwestycji

we Wrocławiu

Jakie będą Twoje zadania:

  • sporządzanie prognoz kosztowych na wielu etapach projektu dla nowych inwestycji budowlanych oraz przebudów
  • branie udziału w procesie przetargowym, w rozmowach technicznych, analizowanie otrzymanych ofert
  • sprawdzanie kompletności zestawienia elementów robót, przeprowadzanie jego kontroli poprawności
  • tworzenie raportów, analiz kosztowych, baz danych
  • ścisła współpraca z innymi działami, w tym również niemieckimi oddziałami firmy.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: budownictwo lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku pracy związanym z kosztorysowaniem
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz AutoCad, znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma, RODOS) będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • umiejętności analitycznego myślenia, ustalania priorytetów, samodzielności.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych).

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne