Starszy specjalista ds. klientów kluczowych – Key account manager

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

Gdańska 14

Czeladź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa sprzedaż usług logistycznych – w szczególności transportu drogowego i logistyki kontraktowej
  • Rozwijanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Opracowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Negocjowanie warunków handlowych i umów z klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych i opieka nad klientami
  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań dla klientów
  • Współpraca z oddziałami sprzedaży Hellmann Worldwide Logistics w Europie
  • Sporządzanie raportów z działalności dla bezpośredniego przełożonego
  • Regularna praca w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług sektora TSL
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel i Power Point
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczanych celów
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • konkursy dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 19 500 osób.

www.hellmann.com

Aktualne oferty pracodawcy
SAL/KAM/2023/05/01

Starszy specjalista ds. klientów kluczowych – Key account manager, Gdańska 14, Czeladź