Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej

TVN Grupa Discovery

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wiertnicza 166

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji korporacyjnej dla TVN Grupa Discovery.

  • Pisanie informacji prasowych, stanowisk firmy oraz materiałów PR w języku polskim i angielskim.

  • Udzielanie informacji w odpowiedzi na pytania mediów.

  • Tworzenie prezentacji/analiz dla zespołu oraz kadry zarządzającej.

  • Przygotowywanie materiałów PR/komunikacyjnych na potrzeby biznesu/Zarządu

  • Przygotowywanie i opiniowanie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi (np. instytucjami regulującymi sektor mediów w Polsce).

  • Udział w zarządzaniu kryzysami wizerunkowymi (komunikacja kryzysowa).

  • Promocja produktów i usług z portfolio TVN Grupa Discovery.

  • Udział w organizacji wydarzeń firmowych

  • Współpraca z Agencją PR.

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za komunikację w strukturach globalnych.

  • Wsparcie Pionu Komunikacji Korporacyjnej w bieżących projektach, w tym m.in. w działaniach Public Affairs.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki: filologia angielska, marketing, dziennikarstwo.

  • Wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu komunikacji korporacyjnej, produktowej i marketingu.

  • Biegła znajomości języka angielskiego (C1).

  • Postawa ukierunkowana na realizację zadań.

  • Umiejętność współpracy z pracownikami z różnych obszarów biznesowych oraz kadrą zarządzającą.

  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim oraz tzw. lekkie pióro.

  • Zaangażowanie i proaktywność.

  • Szybkość i skuteczność w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery.

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej.

  • Działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego.

  • Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów.

  • Przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa