Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Komunikacji

PGE Baltica Sp. z o.o.

  • Mokotowska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Mokotowska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej Spółki

  • Opracowywanie analiz, ekspertyz i rekomendacji z obszaru komunikacji

  • Wdrażanie nowych narzędzi komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii

  • Współpraca z mediami

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, m.in.: komunikatów prasowych, prezentacji, ulotek, postów, artykułów sponsorowanych newsletterów, etc.

  • Organizowanie konferencji prasowych i wydarzeń biznesowych

  • Uczestniczenie w realizacji projektów z obszaru CSR i działań sponsoringowych

  • Współpraca z grafikiem oraz agencjami kreatywnymi

  • Tworzenie list mediów i interesariuszy oraz ich aktualizacja

  • Koordynacja zakupów materiałów reklamowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: polonistyka, dziennikarstwo, politologia, socjologia, marketing, Public Relations

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze komunikacji i/lub Public Relations, mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub komunikacji społecznej

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Power Point

  • Umiejętność tworzenia treści adresowanych do różnych grup docelowych, tzw. „lekkie pióro”

  • Wysoka kultura osobista

  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią największej krajowej Grupy Kapitałowej sektora energetycznego

  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery

  • Szansę na udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym

  • Pracę w multidyscyplinarnym międzynarodowym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

PGE Baltica sp. z o.o. jest spółką celową, odpowiedzialną za przygotowanie procesu inwestycyjnego oraz budowę elektrowni wiatrowych na Morzu Bałtyckim. Spółka odpowiada za wszelkie działania w sferze technicznej, technologicznej, organizacyjnej i formalno-prawnej, związane z budową morskich farm wiatrowych. Spółka jest częścią Grup Kapitałowej PGE – jednej z największych z sektora elektroenergetycznego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

PGE Baltica sp. z o.o. jest w fazie rozbudowy kompetencji oraz zespołu, niezbędnych do realizacji projektów inwestycyjnych o tak dużej skali.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wysłania aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy, Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Baltica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 49. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Z informacją o tym, jak przetwarzamy dane osobowe w procesach rekrutacyjnych zapoznać można się pod linkiem oraz w formularzu aplikacyjnym przed przekazaniem danych.