Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista ds. komunikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konfederacja Lewiatan

    wiodąca, reprezentatywna organizacja biznesu w Polsce,

    w związku z dynamicznych rozwojem poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa e-kanałów komunikacji (m.in. social media, strona www, mailingi), redagowanie angażujących treści ich opracowanie graficzne, współpraca z podwykonawcami (m.in. graficy, drukarnie, digital),
    • obsługa komunikacyjna wybranych projektów (m.in. planowanie, współpraca z interesariuszami, kontakty z mediami, działania komunikacyjne itd.),
    • obsługa fotograficzna wybranych wydarzeń,
    • opracowanie i produkcja materiałów marketingowych,
    • bieżąca współpraca przy innych zadaniach realizowanych przez Departament Komunikacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w rozwijaniu komunikacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych i redagowaniu stron internetowych,
    • umiejętność przygotowywania angażujących treści,
    • doświadczenie we współpracy projektowej z klientem biznesowym, (m.in. budowanie ofert, prezentacja, raportowanie)
    • entuzjazm do działania, otwartość na budowanie relacji z otoczeniem, chęć rozwijania się, kreatywność, a także duża samodzielność i elastyczność
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów graficznych i edycji zdjęć, a także zamiłowanie do robienia zdjęć i przygotowywania materiałów video.

    Oferujemy:

    • możliwość realizowania własnych pomysłów oraz współpracy z wiodącymi firmami, duże możliwości rozwoju
    • pakiet opieki medycznej
    • praca w bardzo przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,
    • zatrudnienie od końca kwietnia 2018 r.

    Prosimy o przesłanie CV oraz wykaz zrealizowanych projektów komunikacyjnych,
    w których kandydat pełnił wiodącą rolę.

    Gwarantujemy dyskrecję.

    Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie doświadczeń w zakresie realizacji zadań zwiazanych z e-komunikacją.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konfederację Lewiatan z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3."