Starszy Specjalista ds. Komunikacji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-04
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-01-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa TAURON to druga co do wielkości zintegrowana grupa energetyczna w Polsce kontrolująca pełen łańcuch wartości, począwszy od wydobycia węgla aż po sprzedaż energii elektrycznej do klientów końcowych. Obejmuje swoim działaniem 18 % powierzchni kraju na terenie pięciu województw. Grupa TAURON to jeden z największych podmiotów gospodarczych w kraju oraz największy sprzedawca
    i dystrybutor energii elektrycznej.
    W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia, Kopalnia Wapienia „Czatkowice” oraz TAURON Ciepło. TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w Grupie TAURON notowaną od 2010 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach WIG20 – indeksu największych spółek giełdowych.

    TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Nr ref: TOK/2018/CDR/02
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Wzmacnianie kultury organizacyjnej poprzez nowoczesną komunikację wewnętrzną w Spółce
    • Przygotowywanie wewnętrznych materiałów komunikacyjnych (newslettery, komunikaty wewnętrzne, intranet) oraz koordynowanie przygotowywania materiałów video
    • Ścisła współpraca i wsparcie innych departamentów w Spółce (Zarząd, HR, Obsługa Klienta)
    • Organizowanie eventów na potrzeby Spółki (wewnętrznych i zawnętrznych oraz np. udział w konferencjach i targach)
    • Koordynowanie i realizowanie zadań z zakresu promocji i reklamy w Spółce

    Wymagania

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia w obszarze PR i Komunikacji (minimum 3 lata)
    • Doświadczenia w organizacji eventów dla pracowników (konkursy, konferencje, spotkania integracyjne)
    • "Lekkiego pióra" i umiejętności redagowania tekstów w języku polskim
    • Otwartości i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań
    • Wykształcenia wyższego humanistycznego

    Mile widziane

    Mile widziane:

    • Portfolio zrealizowanych projektów oraz eventów
    • Doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym

    Oferujemy

    Co oferujemy?

    • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, na co dzień dbającym o komunikację w organizacji oraz rozwój jej pracowników
    • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla wszystkich spółek w Grupie TAURON
    • Umowę o pracę na zastępstwo do IX.2019
    • Szansę na rozwój, specjalizację i kreowanie nowych rozwiązań w oparciu o najlepsze doświadczenia i praktyki
    • Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy elearning)
    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

    Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Obsługa Klienta Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-tok-rekrutacja